‏ این روزها به کاربردن واژه الکترونیک به دنبال هرکلمه ای کاملا عادی است.‏ هرچند هنوز در کشور ما ، بسیاری از پروژه ها عملیاتی نشده اند؛  اما دولت ‏الکترونیک ،تجارت الکترونیک ، بانکداری الکترونیک ، ‏خدمات الکترونیک و .... به گوش آشنا هستند.  تحقق تجارت الکترونیک در کشور ما نیازمند مشارکت ‏شهروندان الکترونیک در این طرح است که نقش موثری در رسیدن به اهداف و ‏پیشبرد توسعه کشور در راستای امور الکترونیک دارد.‏ تجارت الکترونیک جنبه ‏های مثبت زیادی دارد اما منطقی تر و عاقلانه تر به نظر می رسد که در راستای توسعه آن،  طرح ها و ‏استارتاپ های جدید ایران را به سمت و سوی پیشرفت ‏سوق دهد. شهروند الکترونیک کسی است که از توانایی لازم برای کار با کامپیوتر و گوشی های هوشمند برخوردار باشدو بتواند از اینترنت برای ‏انجام سریع تر ‏و موثرتر امور روزمره زندگی از قبیل پرداخت های بانکی ،خرید و فروش ،فضای مجازی ، استخدام ها ،تهیه بلیط،  درمان ‏و ... استفاده کند.

در این راستا ‏کاهش هزینه های زندگی و کاهش اتلاف وقت از اهمیت بالایی برخوردار است .به وضعیت اقتصاد این ‏روزهای کشور نگاهی بیندازید،فشار روانی مسائل و ‏مشکلات مالی خانواده ها (ترجیحا قشرمتوسط و رو به پایین جامعه که عجالتا 70 – ‌‏80 درصد جامعه را تشکیل می دهند) افزایش فزاینده ای داشته که ‏خود منجر به ایجاد مسائل و مشکلات دیگر می شود. تحلیل تکنیکال و بنیادی این شرایط، طراحان و متولیان استارتاپ جدید را برآن داشت که از سیستم ‏تبدیل هزینه ها به سرمایه گزاری ‏برای رساندن مردم به یک وضعیت اقتصادی مطلوب استفاده کنند.

‏ شرکت کاوشگران رفاه ایرانیان به شماره ثبت (532116) و ثبت شده درروزنامه رسمی به شماره (21464) به مدیریت جناب آقای حسن فلاح پور در ‏نظر دارد که برای دارندگان کارت ‏رفاه و اعضای باشگاه مشتریان خود؛ خدمات بی نظیری را ارائه دهد. براساس این طرح مشتریان دارنده این کارت به مراکز ‏طرف ‏قرارداد ( پزشکی،درمانی/رفاهی خدماتی/ آموزشی و ...) این شرکت  مراجعه کرده و محصول و خدمات خود را دریافت می کنند (در ‏ازای پرداخت هزینه ‏‏)‏ این مراکز طبق قراردادی فی مابین ؛ حضور مشتری را در این مرکز به صورت کاملا الکترونیک به اطلاع  شرکت میرساند تا هزینه ‏مشتری بابت دریافت کالا ‏یا خدمات به عنوان سرمایه گزاری منظور شده و به صورت سود روزشمار به حساب مشتری ‏واریز گردد. این سرمایه گزاری در پروژه های  کسب درآمد از ‏تبلیغات سازمانی و بالا بردن فروش مراکز انحصاری طرف قرارداد شرکت صورت میگردد و سود آن که معمولا از سود بانکی نیز  ‏بیشتر است به حساب مشتری ‏برمیگردد. 

شایان ذکر است که با توجه به استقبال مراکز و‌مشارکت مشتریان برآورد می شود که میزان این سود طی سال جدید افزایش خواهد داشت. این ‏ساختار منحصر به فرد به مشتری اجازه می دهد پس از رسیدن ‏مبلغ سود به 10 هزارتومن بتواند آن مبلغ را دریافت کرده و از حساب خود برداشت نماید . ‏برداشت وجه کاملا الکترونیک و از ‏طریق اپلیکیشن نصب شده روی گوشی همراه امکان پذیر است که پس از درخواست مشتری برای دریافت وجه طی 24 ‏ساعت مبلغ ‏موردنظر از طریق درگاه بانکی مورد نظر مشتری به حساب ایشان واریز میگردد.. هزینه عضویت در باشگاه  رفاه ایرانیان هم اینک درسراسر ‏کشور 50 هزار تومان میباشد که دراصل این مبلغ بابت ثبت نام الکترونیک در سیستم ، جسم کارت فیزیکی ، بارکد اختصاصی و پشتیبانی شرکت می باشد.(توجه داشته باشید که  مبلغ پرداخت شده بابت خرید کارت نیز؛ برای دارنده کارت سرمایه گزاری شده و به صورت سود روزشماربه حساب دارنده کارت باز میگردد)


                                                              فراموش نکنید که شما یک شهروند الکترونیک ؛ در دنیای مدرن فناوری می باشید.‏
عضویت در خبرنامه